سخنرانی "دیرگدازهای صنعت شیشه(دورنما-انتظارات)"

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۱۰ | 
سخنرانی "دیرگدازهای صنعت شیشه(دورنما-انتظارات)"
 
سخنرانی "دیرگدازهای صنعت شیشه(دورنما-انتظارات)" توسط جناب آقای مهندس معین افشار با همکاری انجمن سرامیک ایران و دانشکده مهندسی مواد و متالورژی در تاریخ 17 آذر۹۸ با حضور تعداد زیادی از دانشجویان ، اساتید و کارشناسان صنایع در محل دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.
                                                    
                               
آقای مهندس معین افشار دارای سمت های مشاور ارشد کارخانه  شیشه لیا و عضو هیات رئیسه گروه تخصصی شیشه انجمن سرامیک ایران و عضو هیات مدیره انجمن صنفی صنعت شیشه کشور می باشند. ایشان سابقه طولانی در صنایع شیشه کشور داشته و همکار پروژه های صنعتی سیاری در ارتباط با دانشگاه بوده است.

                                                 
در ابتدا آقای دکتر نقی زاده، رئیس هیات مدیره انجمن سرامیک ایران و ریاست دانشمده مهندسی مواد و متالورژی ضمن خوشامدگویی و تقدیر از استقبال مخاطبین، به معرفی جناب آقای مهندس معین افشار و عنوان سخنرانی ایشان پرداختند.

                                                
پس از آن مهندس معین افشار سخنرانی خود را با موضوع "دیرگدازهای صنعت شیشه(دورنما-انتظارات)" آغاز نمودند. ایشان ضمن ارائه مطالبی در رابطه با کاربرد دیرگداز ها در صنعت شیشه، پیشنهاداتی در رابطه با انجام پروژهای تحقیقاتی در این زمینه در دانشگاه ها و ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه ارائه نمودند. پس از پایان سخنرانی، به حاضرین فرصتی داده شد تا سوالات خود را مطرح نمایند.

                                               
در پایان نیز آقای مهندس معین افشار همراه با آقای مهندس زجاجی، رئیس انجمن صنفی صنعت شیشه و عضو هیات مدیره انجمن سرامیک ایران از آزمایشگاه ها و تجهیزات دانشکده مهندسی مواد دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید به عمل آوردند.


برای دریافت فایل سخنرانی آقای مهندس معین افشار اینجا را کلیک نمایید.