آهنرباهای شرکت 4M برای ساخت قالب سرامیکی

 | تاریخ ارسال: 1398/10/2 | 
قالب­ های کار مخصوص قطعات سرامیکی پیچیده، با هدف آسان­تر کردن خروج از قالب و جلوگیری از صدمه دیدن قطعات خام، نیاز به ماهیچه­ هایی با قابلیت جابجایی دارند.
از آهنرباهای دائمی برای نگهداشتن ماهیچه­ ها در هنگام ریخته­ گری دوغابی استفاده می­شود. هم در قالب ریخته­ گری دوغابی و هم در ماهیچه ­ی مربوطه این آهن ربا ها درج می شوند. طیف جدیدی از آهنرباهای دائمی مخصوص ساخت قالب­ های سرامیکی توسط شرکت 4M (Milano Mould Making Materials) ارائه می­شود: آهن رباهای دائمی ساخت محکم، دایره یا مستطیل شکل، با نیروهای کشش تا 15 کیلوگرم، پوشش داده شده یا ساخته شده از نئودیمیوم و غیره.
برنامه فروش شرکت 4M شامل صابون عامل جدایش رزین/گچ، اسفنج­ های پرداخت­ کننده­ ی قطعه خام، مواد بدون سیم (بدون اسپاگ) برای قالب­های گچی، رزین­های ساخت قالب و انواع بسیار متنوعی از ابزارها و تجهیزات ساخت قالب سرویس بهداشتی است.
 شرکت 4M مواد و تجهیزات لازم برای تولید قالب­ های مستر/ اصلی، قالب­ های مادر و قالب­های ریخته­ گری دوغابی را تولید و توزیع می­کند و مواد مصرفی با کیفیت بالا را با هزینه های بسیار رقابتی به تولید­کنندگان ظروف سفید پخت عرضه می­کند. کلیه محصولات عرضه شده توسط شرکت 4M تضمین شده و کاملاً قابل ردیابی است.

                                          
 
منبع: https://www.ceramicworldweb.it/cww-en/news/tiles/4m-magnets-for-ceramic-mould-making/
 گردآورندگان: دکتر آدرینه ملک خاچاطوریان-مهندس ریحانه گودرزی