مجمع عمومی انجمن سرامیک ایران و سیزدهمین انتخابات هیات مدیره و بازرسین انجمن مجمع عمومی انجمن سرامیک ایران و سیزدهمین انتخابات هیات مدیره و بازرسین انجمن

 | تاریخ ارسال: 1400/2/11 | 
بسمه تعالی
دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن سرامیک ایران
 
بدینوسیله به اطلاع می رسانیم با توجه به تشدید همه گیری کرونا، طی رایزنی­های به عمل آمده با کمیسیون انجمن­های علمی وزارت علوم, مجمع عمومی انجمن سرامیک ایران و سیزدهمین انتخابات هیات مدیره و بازرسین انجمن تحت نظارت نماینده وزارت علوم و به صورت آنلاین در تاریخ سه شنبه ۱۱/۰۳/۱۴۰۰ از ساعت  ۱۷ الی ۱۹ انجام خواهد گرفت.
  •  در تاریخ مذکور، اعضای پیوسته انجمن از طریق ایمیل و پیامک لینک­های انتخابات هیأت رئیسه و بازرس را دریافت خواهند کرد و لازم است که ظرف ۲۴ ساعت نسبت به رأی دهی اقدام نمایند.
  • لینک حضور در جلسه مجمع و مشخصات کاندیداها متعاقباً از طرق ارتباطی انجمن (ای میل، کانال تلگرام و وبسایت) در اختیار اعضا قرار خواهد گرفت
  • اعضای پیوسته انجمن که علاقمند به کاندید شدن برای عضویت در هیات مدیره و بازرسین انجمن می باشند فرم کاندیداتوری را تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت تکمیل همراه با مدارک اعلام شده به ایمیل انجمن (infoicers.ir) ارسال نمایند.
دستور جلسه شامل:
۱ - تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید
۲ گزارش رئیس انجمن
۳ - بررسی و تصویب ترازنامه و صورتحساب درآمدها و هزینه‌های سال مالی گذشته.
۴ معرفی کاندیداهای ثبت نام شده
۵ برگزاری انتخابات برای تعیین اعضای هیات مدیره و بازرسین انجمن
خواهشمند است ضمن تمدید عضویت خود (لینک) جهت شرکت در انتخابات با حضور فعال خود انجمن را در راه رسیدن به اهداف خود یاری نمائید. در ضمن خواهشمند است در صورت آشنایی با دیگر اعضای پیوسته انجمن این خبر را به آنان منعکس نمائید.
 
                                                                                             با تشکر
                                                                  انجمن سرامیک ایران