نمایشگاه دایمی مجازی صنعت سرامیک کشور ICERAMEX

 | تاریخ ارسال: 1401/2/23 | 
افتتاح نمایشگاه دایمی صنعت سرامیک کشور ICERAMEX
به اطلاع کلیه تولید کنندگان، توزیع کنندگان ، تامین کنندگان ، پیمانکاران، شرکت های خدماتی و دیگر فعالان صنعت سرامیک کشور می رساند اولین نمایشگاه دایمی مجازی صنعت سرامیک کشور با نام تجاری ICERAMEX  همزمان با برگزاری سیزدهمین کنگره سرامیک  ایران آغاز بکار می نماید وپس از پایان کار کنفرانس نیز، بخش نمایشگاه مجازی بطور دایمی در دسترس  فعالان صنعت سرامیک خواهد بود.
این نمایشگاه دایمی از تاریخ ۱۷/۲/۱۴۰۱  پذیرای  ثبت نام کلیه فعالان صنعت سرامیک کشور خواهد بود.
در این نمایشگاه علاوه براینکه فرصتی برای شناسایی و نمایش توانمندی های فعالان  صنعت سرامیک کشور خواهد بود، امکانات متنوعی برای توسعه ارتباطات بین شرکت ها، سازمانهای متولی ، مراکز پژوهشی و دانشگاه ها وکارگزاران تسهیلگر فراهم گردیده است.
 شرکت کنندگان در این پلتفرم علاوه بر حضور در نمایشگاه ، از مزایای استفاده از یک سازمان پلتفرمی برای شرکت خود نیز بهره مند می شوند و می توانند سازمان مجازی خود را نیز در این پلتفرم تشکیل دهند و از ابزار های متنوع و پیشرفته  سازمان دیجیتال مانند خرید، فروش، عقد قرارداد های هوشمند، مکاتبات بین سازمانی و .... بهره مند گردند.
این نمایشگاه  از تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در آدرس اینترنتی iceramex.ex.texplat.ir   آماده ثبت نام از شرکت ها و سازمانهای  علاقه مند می باشد.
انجمن سرامیک ایران
                                                معرفی امکانات نمایشگاه ICERAMEX                           اطلاع رسانی نمایشگاه ICERAMEX