انجمن سرامیک ایران- همایش ها و نمایشگاه ها
نخستین کنفرانس ملّی مواد نوین

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/7/14 | 

 نخستین کنفرانس ملی مواد نوین با حمایت انجمن سرامیک ایران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۲ و ۱۳ اسفندماه به صورت مجازی برگزار می‌گردد.

لازم به ­ذکر است؛ از تمامی اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و صنعتگران علاقه‌مند به حوزه مهندسی مواد دعوت می‌گردد جهت شرکت در این کنفرانس با مرورگر بروز شده Google Chrome  وارد لینک زیر شده و با انتخاب گزینه مهمان نام خود را ثبت نموده و با انتخاب گزینه ورود، وارد کنفرانس شوند.

 لینک ورود: Skyroom.online/ch/jdyazd/mmc

 
برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
                                                     

پژوهشکده مواد نوین سرامیکی و دانشگاه یزد به منظور اشتراک ایده ها و یافته های پژوهشی و تبادل نظر اساتید، محققان و صنعتگران گرامی، «نخستین کنفرانس ملّی مواد نوین» را با استعانت از خداوند متعال در تاریخ ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۹ با همکاری و حمایت انجمن سرامیک ایران به صورت مجازی برگزار می نماید. این کنفرانس به ارائه مقاله های علمی و تخصصی،سخنرانی های کلیدی، کارگاه های آموزشی، نشست­ های فنی و نمایشگاه دستاوردهای صنعتی می پردازد تا جامعه دانشگاهی و صنعتی کشور، فرصتی برای تبادل نظر و تعامل سازنده در راستای پیشرفت مواد و فناوری های نوین کشور به ‏دست ‏آورند. لذا از کلیه اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و صنعتگران دعوت به عمل می آید تا با ارائه مقالات علمی و دستاوردهای صنعتی و پژوهشی خود در نخستین کنفرانس ملّی مواد نوین، مشارکت فعال داشته و به غنای آن بیفزایند.
 
نشانی مطلب در وبگاه انجمن سرامیک ایران:
http://icers.ir/find.php?item=1.60.463.fa
برگشت به اصل مطلب